KazaloPortalCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

-- everything was making sense, and now it doesn't,

Go down 
AvtorSporočilo
kaylah parker

število prispevkov : 35
rojstni dan : 24/09/1996
starost : 21
rasa : gravitarij

ObjavljaNaslov sporočila: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 9:39 am

kaylah chantal parker

22 ● straight ● student of photography ● melbourne

❝ we don't need no wings to fly ❞

Tell me the truth

moje življenje je vse prej kot lahko. morda se bo nekaterim zdelo, da nakladam, ampak prisežem, govorim resnico. rodila sem se devetnajstletni scarlett in devetintridesetletnemu kennethu. res se zdi malo čudno, da je kenneth ujel prav mojo mamo, ki je bila od njega mlajša dvajset let, ampak mama priznava, da ji je pozornost bogatega odvetnika ugajala. ko je zanosila sta se s kennethom poročila in kmalu za tem sem na svet prijokala prav jaz. prvi dve leti naj bi minili precej mirno, brez kakršnih koli težav. tako vsaj pravi mama, jaz se ne spominjam, bila sem premajhna. nato sem dobila sestrico savannah s katero se še vedno odlično razumeva in jo imam raje kot vse na svetu. tudi naslednja štiri leta našega življenja naj bi potekala v redu. predvidevam, da mi je mama povedala resnico, kajti se sama dovolj dobro spomnim kako se je začelo. bil je petek zvečer in kenneth se je kot ponavadi pozno vrnil iz službe. bil je slabe volje in vem, da je opotekal proti dnevni sobi, kjer smo jaz, mama in savannah jedle večerjo. razburjal se je, bil je jezen na vse, čeprav mu nismo nič storile. mama je bila tiho, ni ga želela še bolj razburiti in vse tri smo se zdrznile, ko je prijel prazen krožnik in ga zalučal v steno... najprej so bili žrtve njegovega nasilja le krožniki, ampak po nekaj tednih mu niso več zadostovali. spravil se je na mamo. in kasneje na svoji hčerki, name in na savannah. minilo je nekaj let preden smo se rešile tega prekletstva. morda nas je rešila kakšna nadnaravna sila, vsekakor je bilo jasno, da se je nekdo odločil, da imamo sedaj dovolj. kenneth je umrl v prometni nesreči trezen, sredi belega dne. morda je bilo to res odrešenje, ampak po drugi strani so se težave šele začele. mama je morala najti službo, kar je bilo brez izobrazbe prekleto težko. ampak ko jo je končno našla je delala po več izmen na dan, jaz sem skrbela za savannah in ob enem tudi sama poskušala priskrbeti nekaj denarja. glede študija pa sem imela srečo. ker sem bila v šoli ves čas odlična učenka, sem dobila polno štipendijo in tako študiram fotografijo.

And your needs

stubborn, independent, realist, humble, exuberant, honest, confident, reckless, responsible, caring, loving, distrustful, vindictive, mysterious

louis gray as childhood friend
lily montez as friend from the past
kai fletcher as meant to be with drama
apollonia johhnson as friends
evangeline aida mercy as best friend

Nazadnje urejal/a kaylah parker Sob Sep 01, 2012 7:39 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
william kreslingston

število prispevkov : 10
rojstni dan : 01/01/1992
starost : 26
rasa : animan

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 6:54 pm

something for me?
Nazaj na vrh Go down
louis gray

število prispevkov : 62
rojstni dan : 23/07/1993
starost : 24

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 7:46 pm

and me?
Nazaj na vrh Go down
kaylah parker

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 8:40 pm

william sure, ampak upam, da imaš kakšno začetno idejo, da bova potem na njej lahko izoblikovali kakšno zanimivo povezavco.

louis tudi zate velja isto, kot za williama, prostora je več kot dovolj, zato kar na plan z kakšno idejo, potem pa se bova skupaj potrudili, da bo res odlična.

Nazaj na vrh Go down
lily montez

število prispevkov : 33
rojstni dan : 02/01/1993
starost : 25
rasa : ghost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 8:48 pm

something for me? so kaj praviš na to da am,hm,...da se mogoče te dve že od prej poznata in se nikol nista kej preveč marala,ampak pol postaneta bff,am bolše ideje nimam,maš ti kej bolšga?
Nazaj na vrh Go down
louis gray

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 9:21 pm

Naprimer da se onedva poznata že od otroštva in da sta se kot otroka ful dobr razumela, ampak da pol se je en od niju preselu in se nista nikol več vidla? :) Predlagi še kakšno boljšo idejo
Nazaj na vrh Go down
kaylah parker

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 9:40 pm

lily ja, lahko bi razvile nekaj v tej smeri. recimo, da sta se spoznali enkrat med počitnicami, ko je lily ravno bežala, kaylah pa je naprimer tja prišla z njeno babico in sestro. mogoče se je lily na začetku bolj s sestro razumela, ker je mlajša (kot sem prebrala v tvojem opisu, imajo lily zelo radi otroci) in bi bila recimo kaylah ljubosumna, ker ji pač savannah (njena sestra) zelo veliko pomeni ali pa nekaj v tem smilsu? mogoče bi se sedaj zopet srečale in možno bi bilo, da bi dobre odnose zgradille s njuno ljubeznijo do fotografije (predvidevam, da ima lily rada fotografijo, glede na to, da je to študirala in ima tudi poklic fotografinje). vem tole trenutno ne izpade preveč dobro, ampak mogoče bi potem na podlagi na podlagi najinih ostalih povezav (ko še jaz dobim kakšne), razvile kakšno dramo...

louis ja možno bi bilo, recimo da sta se spoznala v avstraliji (sicer vem, da je louis is los anglesa, ampak rečiva, da bi bilo možno). mogoče še pred njenim šestim letom, ker je imela do takrat še dokaj lepo življenje. recimo, da ji je stal ob strani ravno, ko se je začela vsa drama z njeno družino. potem pa bi se on odselil in bi bila ona morda jezna nanj, ker je bil edini, ko mu je lahko vse zaupala, poleg tega pa je bil po njeno to še en dokaz, da moškim ne gre zaupati. (čeprav šest ali sedem letni louis ni bil kriv, da se je moral s starši preseliti). mogoče bi se lahko sedaj zopet srečala po zelo dolgem času in ona bi bila sicer vesela, po drugi strani pa mu ne bi želela zaupati, in bi ga odrivala iz svojega življenja? povej, če ti je v redu, lahko še kaj spremeniva, dopolneva, ali pa greva v popolnoma drugo smer...
Nazaj na vrh Go down
kai fletcher

število prispevkov : 20
rojstni dan : 10/07/1990
starost : 27

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 9:44 pm

here goes kai in the line. :)
    med tema dvema bi lahko razvile kaj zanimivega.
Nazaj na vrh Go down
kaylah parker

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 9:47 pm

kai oh my, sure... kakšna zanimiva ideja? pa v kateri smeri si razmišljala, da bi izpeljale najino povezavo?
Nazaj na vrh Go down
william kreslingston

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 10:10 pm

am, nwm,,mogoče,da ta dva nista ravno v dobrih odnosih ker ne vem, al pa kej druzga dons sm bl bor z idejami :P
Nazaj na vrh Go down
lily montez

število prispevkov : 33
rojstni dan : 02/01/1993
starost : 25
rasa : ghost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 10:13 pm

ahha ne men je popolnoma kull, in ja pol bi blo lahko še kasnje veliko drame ( obožujem dramo XD), a ti začneš nekje pisat?
Nazaj na vrh Go down
kaylah parker

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Pet Avg 31, 2012 10:30 pm

william hm, mogoče bi res lahko naredile kaj v tej smeri, ampak nikakor ne najdem razloga zakaj se william in kaylah ne bi razumela. imaš ti mogoče kakšno idejo, drugače se bom še jaz potrudila, ampak trenutno imam čisto prazno glavo :/

lily v redu, bom začela, samo mislim, da bo nekaj časa trajalo, ker trenutno nimam inspiracije. ti pošljem link do tja kjer bom pisala.
Nazaj na vrh Go down
kai fletcher

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 12:13 am

maybe something from the love section. :)
    šlo bi se pa nekako tako, da sta se onadva že med poletjem nekje spoznala. mogoče takrat, ko je kaylah oče umrl, glede na to, da je bila ona vesela tega bi se to kaiju zdelo fascinantno. prav tako pa bi lahko kaylah bila oseba, ob kateri bi lahko kai bil to kar je on v resnici.
Nazaj na vrh Go down
kaylah parker

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 12:47 am

kai yeah, this sound amazing. so kaylah bi nekako v njem prebudila pravega njega? to se zdi super ja. razmišljala sem še nekaj v tej smeri, da bi nardile še malo drame. recimo, da bi ona izvedela, da kljub temu, da kai pobija nedolžne ljudi, se ne počuti nič krivega in pravzaprav v tem uživa? kaylah je zelo proti nasilju zato bi bila lahko potem jezna na kai in bi mu še manj zaupala? že tako pa bi bila do njega nezaupljiva in si niti svojih čustev ne bi upala priznat, ker bi se bala, da jo bo prizadel? what do you think?
Nazaj na vrh Go down
kai fletcher

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 12:50 am

you are reading my mind.
    it's awesome :) sklepam, da potem lahko kar začneva?
    lahko ti, ker meni danes malo časa primanjkuje, pa ti odpišem asap.
Nazaj na vrh Go down
kaylah parker

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 12:51 am

kai great, komaj čakam, da začneva :$ torej bom jaz začela, pa ti pošljem na zs, kam se mi pridruži.
Nazaj na vrh Go down
apollonia johhnson

število prispevkov : 42
rojstni dan : 09/05/1994

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 2:59 am

anything for apollonia?
Nazaj na vrh Go down
kaylah parker

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 3:02 am

apollonia ofc. upam, da imaš idejo? drugače pa seveda, ker povezav nikoli ni preveč (:
Nazaj na vrh Go down
apollonia johhnson

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 3:05 am

hm, mogoče bi se pač spoznali, se nekako spoprijateljili, potem pa bi se začeli zaradi koga prepirati? v mislih sem imela to dramo zaradi kaia, ker je apollonia obsedena z njim in to, tak da mislim da bi lahko nekaj prišlo iz tega,
Nazaj na vrh Go down
kaylah parker

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 3:19 am

apollonia hm, yeah i like it. to je res dobra ideja, da tudi tole s kaiom noter vpleteva. bi lahko ti nekje začela? pretty please?
Nazaj na vrh Go down
apollonia johhnson

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 3:20 am

okay, bom, ti pošljem link na zs, ko napišem,
Nazaj na vrh Go down
louis gray

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 5:15 am

Ja men je kul :) A plis začneš nekje?
Nazaj na vrh Go down
kaylah parker

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 5:17 am

louis ja bom, ti pošljem na zs, kje sem začela. (:
Nazaj na vrh Go down
louis gray

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 5:19 am

Dil :)
Nazaj na vrh Go down
william kreslingston

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   Sob Sep 01, 2012 7:45 am

okey,mogoče pa da sta bla v dobrih odnosih in in in in,...ah brez veze da vstrajam,nimam idej :((( upam da maš ti kej :))
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- everything was making sense, and now it doesn't,   

Nazaj na vrh Go down

-- everything was making sense, and now it doesn't,
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1